| edward21 a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa iau adausuri (ceva gen xtreme power, etc) is slab doar ca as vrea sa mai pun muschi pe mine....am gantere si in caz ca trebuie as putea sa ma apuc de sala.
P.S. as vrea sa cheltui maxim 300 de lei fara sala.
ce sa iau?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Santier? laughing

| Cosmin86 a răspuns:

1. evident ca trebuie sa te apuci de sala, doar cu gantere nu faci mare lucru ( de fapt nu faci mai nimic )

2. inainte sa intrebi "ce sa iau", dai mai multe informatii : varsta, inaltime/greutate, alimentatie. Fara astea nu are nimeni cum sa-ti recomande ceva.