| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si cand voi avea 16 as vrea sa gasesc un job part-time si vreau sa stiu ce salariu as putea lua stiind HTML CSS,JS,JQuery,Bootstrap,iar in urmatorii doi ani vreau sa invat PHP, SASS si LESS.
Multumesc anticipat! Funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 16 ani nu ai sa gasesti pe nimeni sa te angajeze in programare, mai ales cand exista multi programtori majori si cu studii in domeniu.

in schimb piata de freelancer iti este deschisa

| EX_AL_2002 a răspuns (pentru suntserios):

Poti sa imi dai niste sfaturi cum sa prind cateva proiecte de freelancer?

| FuriaGogoasei a răspuns:

Nu se baga orice firma/companie sa angajeze pe cineva de 16 ani, te sfatuiesc sa faci studii superioare (diplome, certificate, etc). Oricum sunt salarii mari in industria asta.