| TheTimeKiller a întrebat:

Am 14 ani si inaltimea 1.65. Credeti ca o sa mai cresc? Eu vreau sa fiu mai inalt, undeva la 1.70-1.80. As putea face ceva sa cresc mai inalt? Funda la cel mai potrivit raspuns.

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună!
Un băiat crește până în jurul vârstei de 18 ani.Deci stai liniștit! Trebuie doar să aștepți, sau să te apuci de un sport, cum ar fi handball(eu practic de 3 ani), baschet, volei etc. Mâncarea sănătoasă ajută și ea la creșterea și dezvoltarea organismului.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa mai cresti dar nu pot sa ti spun cat, sper sa atingi inaltimea dorita

| LeonardTedy a răspuns:

Te poti apuca de exercitii precum sa stai atarnat de o bara. e util in cresterea inaltimii

| simpludeplasat a răspuns:

Incearca sa faci un sport...

| ZACCC a răspuns:

Nu cred ca o sa ajungi la 1.80, eu spre exemplu am aceeasu varsta si 1.82 vb serios, insa am si colegi de clasa de 14 ani si 1.55 asa ca nu te mai complexa!