| Alex1Mihai a întrebat:

Salut TPU! Am 14 ani și trebuie să menționez că sunt baiat, as avea o problema cu parul pubian (mai exact parul de la organul genital masculin de reproducere ) mă deranjează foarte mult în ultima vreme, daca l as tăia se va întâmpla ceva?(vreau răspunsuri serioase )

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l tai linistit, nu se intampla nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebuiis a te deranjeze deloc, fiindca alaiti protejeaza penisul si testiculele de a se lipi una de alta si a mentine iritatia.
Oricum, la 14 anisori nu faci decat pipi cu el si inveti sa-l speli corect si ZILNIC cu apa calda si sapun, ca de acum incep sa se elimine secretii care pot provoca iritatii si miros foarte urat.

| ywar a răspuns:

Spala-te bine, decaloteaza penisul la fiecare dus si pe masura ce vei face asta o sa vezi ca nici nu o sa te mai usture. Cat despre par e ok, poti sa-l lasi: un barbat e sexy cu penisul decalotat si cu par pubian. E barbat, nu e fetita!

| AdioTPU a răspuns:

Nu se întâmplă nimic rău. Poți doar sa te iriți dar dai cu o crema aftershave după aceea și e ok.

| P2ladaniel a răspuns:

Iti cade organul