| LoLoBlue a întrebat:

Heyyy TPU. Prietena mea cea mai buna mi-a spus ca de ceva vreme ii curge un lichid transparent si cleios din organul genital. Ea m-a intrebat ce este dar nici eu nu stiu asa ca am decis sa va intreb pe voi. Va rog raspunsuri serioase

4 răspunsuri:
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Heey acel lichid este normal la orice femeie sau fata cuirge acest lichid. Inseamna ca este pe drum sa ii vina menstruatia! Asa se intampla mereu dar poata sa iti vina cu cateva luni inainte acest lichid si dupa menstruatia sau poate sa ii vina acum o prietena de-a mea de 1 an ii curge acest lichid si inca nu i-a venit ciclul deci difera big grin Nu te ingrijora si prietena ta nici ea nu trebuie sa se ingrijoreze, asta e! sper ca te-am ajutat va pup :*

| Anemarrie124 a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie si se intampla si inainte de menstruatie.
E un lucru normal.

| freehugs916 a răspuns:

Este un lichid vaginal care il au toate fetele mai ales la cele care se apropie ciclul. daca ii curge mult spune-i ca ar trebui sa ii vina problemele si ca ar trebui sa poarte protejslip
daca vrei sa stii mai multe de att citeste aici http://www.sfatulmedicului.ro/......eminin_739

| LoLoBlue explică (pentru freehugs916):

Multumesc mult asta chiar o so ajute