| alin123321 a întrebat:

Am 15 ani iar un baiat de 14 ani se tot ia de mine sunt mai inalt am muschi el e unpic mai mic decat mine la inaltime si nu prea are muschi imi tot da cu palme in cap picioare in fund potcsal bat sai sune apa in cap doar ca nu prea vreau nu il bag in seama dar el tot continua sa faca asa iam spus cu frumosu sa termine si tot face asa ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Salut alin!
Daca nu te dai la el, n-o sa te lase in pace niciodata.Crede ca ti-e frica de el si mai rau o va face.Din nefericire, animalele de genul lui nu au frica decat de bataie. Poate va constientiza ca "bataia doare" si te va lasa in pace.

1 răspuns:
| Drogatu04 a răspuns:

Frate ...decat sa te lasi umilit de fraieri d-astia mici... mai bine ii bagi in spital