| RazvanPFP a întrebat:

Am 14 ani, sunt baiat si am 1, 60 inaltime. Am facut sala 2 luni si dupa m-am lasat. Cineva mi-a spus sa nu fac sala pentru ca nu voi mai creste in inaltime. in fine eu tot am facut 2 luni iar dupa nu am mai facut. Toti colegii sunt mai inalti ca mine si chiar unul dintre ei continua sala si tot e mai inalt. As vrea sa imi spuneti daca stiti, cum as putea sa cresc macar 10 cm in inaltime? Ce exercitii as putea sa fac sau ce sa mananc pentru a creste in inaltime? Va rog sa imi spuneti! faptul ca sunt mic ma enerveaza foarte mult pentru ca majoritatea copiilor fac glume pe seama asta. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Stai m-a linistit ca o sa cresti, daca ridici greutati deasupra capului nu mai cresti, poti face sala in continuare!

| RazvanPFP explică (pentru Eastwood):

Mersi. Astept si alte raspunsuri.

1 răspuns: