| Rebel9 a întrebat:

am 15 ani si nu mai sunt sa zicem virgin de la varsta de 14 ani ce parere aveti am inceput viata sexuala prea devreme?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ce putem să mai zicem? Să fi sănătos,nu mai esti virgin, welcome to,, dirty" world my lovehappy.

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Fi cinstita cu tine macar,nu ne vinde noua povesti, si tu esti constienta ca e al dracului de "devreme", ca sa zic asa...e chiar un act de prostie! asa ca ca daca tot iti place xexu' de la 14 ani, nu te mai da si in spectacol! taci acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai facut mai rebel? te-ai masturbat? pai nu mai esti virgin, dar am auzit ca iti poate creste par in palma.sigur ca e devreme dala baieti conteaza mai potzin.