| Bandit288 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa beau cafea. dar nu cafea din aia, am cafea instant. Am auzit ca cafeaua e ca un drog, practic sunt dependent de ea daca ma apuc de acum, si o sa ma simt rău daca nu beau cafea. Vreau sa stiu daca pot bea cafea de la 15 ani.Mi s-a adunat prea mult stres si am linii din alea pe frunte când ridic sprâncenele.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e adevarat, poti sa bei linistit dar cu masura.

2 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

O cafea pe zi este benefica.

| opoe24400 a răspuns:

Nu te apuca, o sa te apuci sa injectezi heroina, sa tragi coca si sa fumezi canabis