| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani sunt baiat si acum 1 saptamana am tras un singur fum de curiozitate dintr-o tigara dunhill albastra am tras pe gura, adica am tinut fumul in gura iar apoi i-am dat drumu avea un gust oribil si nu o sa mai fumez in viata mea.As vrea sa stiu daca mi-a afectat vasele de sange, adica circulatia sangelui, si inima

4 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Buna happy
Stai linistit,nu cred ca un singur fum iti poate face atat rau,nu ai de ce sa iti faci probleme.Dar sa ai grija cu chestia asta, cu fumatul, deoarece iti vei putea face rau cu mana ta sad.

| Paulla a răspuns:

Nu ai tras bine.
Oricum, un singur fum nu te va afecta cu nimic.

| kokolino94 a răspuns:

laughing frate la 15 ani nu sti sa fumezi?happy pai nu ti-a afectat cu nimic organismul atata timp cat nu ai tras fumul in tine, adica sa tragi din tigare si apoi cand ai fumul in gura sa tragi aer in piept...asa se fumeaza, nu doar sa tragi fumul in gura si apoi sa il dai afara...de aceea ai avut gustul acela oribil in gurahappy

| LitlleSusan a răspuns:

Nu...dintr'un singur fumoh go on...nu se ajunge la asa ceva de la atat.stai chill