| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani sunt baiat si as dori sa stiu ce se poate intampla de la un singur fum de tigara tras pe gura, deoarece de curand m-a tras de curiozitate un singur fum pe gura si mi s-a parut oribil, as dori sa stiu daca mi-a afectat parul, tenul si circulatia sangelui mi-am invatat foarte bine lectia si nu o sa mai fumez.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Nuu doamne, nu afecteaza un singur fum. sincer prima data la unii pare oribil dar e bine ca nu vei continuawinking doar daca ai fuma muult ai fi afectata si nu acum,. ci peste ceva timpwinking

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Deci l-ai tras doar in gura? straight face
Daca il tragi in gura faci cancer de limba, iar daca il tragi in plamani... mai rau straight face Ma rog eu am fumat 3 tigari si am 14 ani si de cand am aflat chestiile astea mai bine NU, dar nu trebuie sa-ti faci griji... de la un singur fum tras pe gura n-are ce sa ti se intample, asta doar in cazul in care n-ai astm sau ceva probleme respiratorii big grin

| Claudiu2011 a răspuns:

Nu cred ca se poate intampla nimic.dar altii de la un fum mai trag unu si inca unu si asa se invata.