| GFGaskO a întrebat:

am 16 ani si vreau sa va intreb daca mai am vreo sansa cu fotbalul adica sa devin fotbalist.Am facut 2 ani de antrenamente si acum nu mai joc de vreo 7 luni ce spuneti are rost sa ma apuc!?, am vreo sansa sa ajung fotbalist!? Problema e ca am ramas si un an repetent din cauza absenteleo...Va rog sa-mi raspundeti...

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil ca vei mai avea o sansa, dar asta e total decizia ta, tu decizi ce vrei sa faci in viata nu noi de pe TPU sau altcineva, la 16 ani ar trebui sa stii daca merita sau nu.
Eu zic ca daca asta iti doresti merita sa te reapuci