| Eugen1234 a întrebat:

Buna TPU apelez la tine pentru o problema personala, iubesc foarte mult fotbalul imi pace foarte mult acest sport si cel mai mare vis al meu este sa ajung un mare fotbalist, dar asta e problema eu nu sunt bun la fotbal chiar daca imi place foarte mult asa ca va rog dati-mi sfaturi cum sa ajung sa domin mingea, antrenamente chestii etc.

Răspuns Câştigător
| DaNNN a răspuns:

Salut.
Pentru inceput poti merge cu prietenii, la fotbal. Astfel, mergand un timp. ai un altfel de control asupra mingii.
Apoi mergi la antrenamente. Aici o sa incepi sa joci din ce in ce mai bine (daca te tii de fotbal, intr-adevar).

Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o cunostinta care era bata la fotbal, iar dupa un an de antrenament cu echipa locala a devenit foarte bun si chiar titular in echipa

| AdiDassler a răspuns:

Inscriete la un club de fotbal din oras...eu sunt din braila si m-am inscris la c.f braila chiar daca nu eram cine stie ce jocator, dar dupa 1 luna de antrenamente am inceput sa dau goluri si chiar sa plec cu echipa in cantonament. Mult succes!

| alamadrid a răspuns:

Sal. mane mi-a spus cineva ca fotbalul nu se invata. il ai din nascare.chiar daca e 98% transpiratie si 2 % talent, daca nu ai acel 2% poti sa ai 100% transpiratie