| sergiumd1010 a întrebat:

Am 17 ani. Deci îmi place o fată. Le-am zis unor prieteni comuni sa vorbească cu ea despre mine și așa cum credeam ma place si ea a mai zis ca ar vrea un băiat un pic mai rebel. Eu sunt genul mai timid mai emotiv și pot fi foarte rebel,dar când sunt lângă ea mă pierd,uit de toate. Mă comport frumos cu ea,vorbesc frumos cu ea. A zis ca sunt cuminte, și ei nu îi place asta. Nu știu ce să mai fac.PS:ultima mea relație boceam la telefon și eu și ea. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Ytrgh a răspuns:

Buna, nu cred ca ar trebui sa ți mai pese de ea...nu toate vrem rebeli sau tipi rai, vrem băieți care ne asculta, ne protejează nu sa ne bată, sa ieșim pe strada vinete sau cu ochii plânși ca i am văzut cu cine știe ce papitoance. Fi tu însuți cu ea dacă nu te vrea este pierderea ei nu a ta si sunt sigura ca acolo unde prin liceu este o fata cuminte care te așteaptă...Bafta ✌