| nuta a întrebat:

Buna
se poate face ceva daca am picioarele cracanate?
adica de cand am slabit... m-am uscat ca o frunzalaughing) se vede foarte urat
va rog niste sfaturi daca sunt anumite exercitii fizice sau ceva...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andritza a răspuns:

Pai mergi pe bicicleta sau ...alearga...si musculatura se va dezvolta iar pozitia picioarelor se va corecta happy xD sper ca ti-am fost de ajutor
fundita?smugbig grin

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca este bine sa consulti un medic ortoped, acesta va fi in masura sa-ti dea cele mai utile sfaturi.