| MarieBGossipGirl a întrebat:

Conteaza figura la fete? Am in vedere o fata cu picioarele drepte sunt mai frumoase decit cele "cracanate" sau sunt pe un nivel si poate sa-si permita aceleasi lucruri? Opinii si sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mai stiu ce sa cred ...nai vazut la fetele japoneze ca toate tin picioarele de parca ar fi cracanate in poze? ciudat.in plus nu prea ai cum sa maschezi asta.deci daca asta e principalul defect al picioarelor tale parerea mea e ca si niste picioare cracanate pot fidragute. serios, nu rade.asta cred eu. deci poti purta linistita ce iti place.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Parrea mea e ca cine te iubeste te iubeste asa cum esti fie cracanata fie cu picioarele drepte.

| anss23 a răspuns:

Cum adica sa-si permita acelasi lucru? Tu vrei sa spui ca doar pentru ca o fata s-a nascut mai "cracanata" nu merita la fel in viata ca si una cu picioarele drepte?

| valentingb a răspuns:

Dragostea e oarba, asa ca nu prea conteaza.Bineinteles, si cand esti orb mai dai cu capul de cate un stalp...si aspectul asta are limitele sale. Dar in general nu conteaza. Depinde de om. Stii cum se intampla? Iti place de un baiat si fix ala nu te place.dar toti ceilalti te plac. E chiar enervant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mai stiu ce sa cred ...nai vazut la fetele japoneze ca toate tin picioarele de parca ar fi cracanate in poze? ciudat.in plus nu prea ai cum sa maschezi asta.deci daca asta e principalul defect al picioarelor tale parerea mea e ca si niste picioare cracanate pot fidragute. serios, nu rade.asta cred eu.

| danielagalati a răspuns:

Cateodata conteza, pentru ca baietii sunt foarte prietentiosi la aspectul fetelor[decat sa se faca de rusine]
Insa mai conteaza si prosperitatea si aspectul sufletului

| IMC90 a răspuns (pentru danielagalati):

Eu nu dau 2 bani pe ce cred ceilalti despre mine. Pot iesi in oras si cu macaraua daca mie imi place.