| Bebitu23 a întrebat:

am 18 ani si o inaltime de 1.71-72,dupa parerea mea e cam putin, credeti ca o sa ma mai inalt? Tin sa mentionez ca mama are 1.70 si tata 1.81, Sau cunoasteti ceva remedii pentru chestia asta,stiti cum e,nimanui nu ii place sa fie privit de sus, Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| deny1230 a răspuns:

Din cate stiu, baietii continua sa se dezvolte pana la 22-23 de ani, so don't worry

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca faci sport (inot, baschet, voley) îți pot garanta ca te vei inalta (poate mai mult de 5 cm) dar trebuie sa fie cel puțin un an, doi.

| UnBroken2016 a răspuns:

Mai ai 3 ani de crescut. "nimanui nu ii place sa fie privit de sus" Cred ca asta merge doar la baieti ca oricum fetele sunt mai mici de inaltime laughing.