| ninel1996 a întrebat:

AM aflat ca iubita mea mai vorbea cu un baiat sa se vada cu el. Credeti ca este trădare maxima sau mai merita o șansă?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti ierta asta, arata-i proba in fata, ii tragi o manusa peste fata si un sut in cúr apoi mergi pe drumul tau

| Adry05 a răspuns:

Mi se pare înșelat care n-a fost dus la capăt. Nu știu, depinde de ce nu s-a mai văzut cu el

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu știu că o să mă înșeli chiar mâine,
Dar findcă azi mi te dai toată,
Te-am și iertat, e vechi păcatul,
Și nu ești prima vinovată.
(un poet român).

| Nemessys a răspuns:

Si care ar fi problema daca mai vorbea cu altcineva?
Si ce anume vorbea?
Tradare numai pentru o amarata de conversatie, in niciun caz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunteți într-o relație și ea și-o făcut planuri de întâlnire cu altul', nu te mai vrea, sau doar profită de pe urma ta. Asta-i o modă azi, din ambele părți.

| tzionut a răspuns:

Discuti cu ea. Afla motivele si dai de ales. Tu sau respectivul. Daca alege pe celalalt vezi de viata ta si nu o mai cauta deloc. Daca te alege pe tine pune-i in vedere ca la urmatoarea abatere dispari cu totul din viata ei.
Alta cale de mijloc nu este. In ambele variante mai devreme sau mai tarziu se va intoarce la tine. Atunci ai doua variante. Fie te distrezi cu ea si apoi ii dai papucii. Fie ii dai direct papucii. O relatie e bazata pe incredere. Daca nu exista ncredere nu exista relatie.

| NarcisIfrim a răspuns:

Daca a facut asta, fii sigur ca o sa mai faca din nou, chestia asta.
Daca vrei sa suferi mai tare decat acum, impaca-te cu ea.