| motolo9ve a întrebat:

credeti ca un baiat merita o a doua sansa? mai ales daca nu ai nu stiu ce incredere in el, si te-a mai lasat o data.

Răspuns Câştigător
| GiuliaGiuly a răspuns:

Auzi mai bine ti-ai asculta inima..si daca chiar il iubesti, si vrei sa ii dai o adoua sansa..merita..si eu am patit la fel..nu ma apreciat delok..asa ca am luat decizia sa ma despart de el.dar a insistat sa ii mai dau o sansa ca se va schimba..si asa a fost s-a schimbat foarte mult. daca asta iti doresti nu ezita sa o fata..succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| motolo9ve explică:

Mersi! sunt de acord dar agnditiva ca eu nu l-am putut uita de 8 luni.si ideea e ca mi prieten si atata imi e de drag!

| motolo9ve explică:

Daca as fi fost in locul vostru exact acelasi luncru las fi scris.

| Ciuuf a răspuns:

Nuuuuu.da ce numa el e pe lumea asta!
NU NU SE MERITA ORICAT AR FI DE FRUMOS.

| Taiby a răspuns:

Cand un baiat calca stramb odata o v a face si a doua oara...