| aNonim_4610 a întrebat:

Hi! pai ce sa spun in clasa 7 pe la sfirsite stateam cu un baiat, vorbeam, glumeam impreuna dar cind sa iesi sa ne primblam nu iesiem amindoi dar mai multi.si cind am aflat ca pe 16 decembrie el cu iubita sa au implinit 7 luni de cind sunt impreuna si eu ce sa cred dupa cit vorbeam stateam impreuna (mie imi placea de el)

p. s sunt plinuta. poate el vorbea cu mine ca sa nu fiu data deoparte ca sunt plinuta?

voi cum credeti?

Răspuns Câştigător
| anaanitaa a răspuns:

Daca un baiat te place intr-adevar te place pentru cea ce esti si nu prin faptul cum arati si despre baiat daca are deja prietena mai bine cautati altul sau macar incearca sa il uiti.Mai ai mult timp ca sa iti gasasti sufletu pereche.Asta este sfatul meu.