| anonim_4396 a întrebat:

am avut o relatie de 3 saptamani si ideea e ca m-am vazut de 2 ori cu fosta si dupa a devenit cam rece si mi am dat seama ca e ceva neinregula si am intrebat o,s-a despartit de mine pentru ca "parca nu sunt eu in preajma ta",ma lasa in seen si i am dat block pentru ca nici nu ma baga in seama si mi facea nervi dar eu tot mai tin la ea si noaptea nu pot dormi pentru ca imi vine in minte mereu,aveam o relatie stransa, aveam...i as da cerere inapoi si mesaj, voi ce mi sugerati? Dau funda

7 răspunsuri:
| MariaMaia879 a răspuns:

Sunt 3 sapt, uit-o. Daca ea nu mai vrea poate are motivele ei, nu o stresa ca risti sa strici relatia si mai rau. Desi la 3 sapt nu o pot numii relatie

| addy200 a răspuns:

Să nu te pună păcatul să o deblochezi și să îi scrii din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MariaMaia879):

Sambata si duminica vorbeam 5 ore la telefon, laughing)aveam 14000 de mesaje, vorbeam extrem de mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MariaMaia879):

Si sunt tipul de baiat, totul sau nimic, daca nu va vrea sa fie cu mine intr-un final nu mi va pasa ca ma va urî laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce relatie stransa vorbesti? V-ati vazut de 2 ori in 3 saptamani si tu crezi ca asta este relatie stransa?
Din pacate, cam greu ai putea-o numii "relatie" pentru ca, nu a fost practic nici o relatie, fiind in perioada de cunoastere.
Din pacate, dragoste cu foarta nu se poate si nici sa poti convinge pe cineva sa te accepte, sau se te iubeasca, daca persoana respectiva nu simte nimic pentru tine.
Iti mai ramane, sa te consolezi cu alta fata, dar de data asta nu va mai vedeti odata la nu stiu cate saptamani sau luni, ci la cateva zile, ca relatia sa poata functiona.

| Valentina400 a răspuns:

Buna! A trecut destul de mult timp... daca ea este interesata de tine, iti va scrie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Valentina400):

Da ...asa e.