| Morsafaradinti a întrebat:

am cea mai jenanta problema, acum 5 zile i-am dat unei fete telefonul meu sa isi faca poze(o ora)doar pentru ca o plac.Dar, problema este ca eu aveam niste poze in telefonul ala sterse, dar se stergeau doar peste 30 zile(nu vreau sa zic ca pozele alea erau super jenante, mai sunt si baiat si stiti voi...)oare ma mai place? ce spuneti

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cum adica se stergeau peste 30 de zile?

| Morsafaradinti explică (pentru T0T):

Pe tel care il am eu pozele raman in telefon dupa ce le-ai sters inca 30 de zile la o categorie de poze ''sterse''

| T0T a răspuns (pentru Morsafaradinti):

Daca nu a spus nimic probabil ca te place si ea si nu ii pasa de aspectul asta prea mult. Te-ai gandit ca poate si ea tine la tine? Vorbeste mai mult cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a văzut pozele, ceea ce nu prea cred ca e posibil, pentru ca si-a făcut poze, cred, asta e. Mergi mai departe. Si daca te place, asta nu-ti putem spune noi. Nu ne-ai spus mare lucru. Vezi daca te place, dupa comportamentul ei.

| BellaKiოNana a răspuns:

Daca ea nu se jeneaza sa isi faca poze cu telefonul tau, atunci tu de ce sa te jenezi? Si telefonul i la-i dat sa-si faca poze, nu sa se uite la pozele sterse, dar daca totusi a facut-o si nu ti-a zis nimic, inseamna ca e ok. happy Nu trebuie sa te jenezi esti baiat.

| StevenMetalhead a răspuns:

Eiki,frate.Te place, nu te place, intreab-o tu.Noi nu suntem aici telepati sa putem sti ce crede cineva despre tine, afla singurwinking.

| SweetChild1 a răspuns:

Dacă le-a văzut asta e...Ne întrebi pe noi dacă ea oare te mai place de parcă noi am știi. Vorbește cu ea în continuare, dar nu despre pozele alea și îți vei da seama.