| IAmAnonim a întrebat:

Am cea mai nasoala problema.Deci,cand vreau sa ma uit pe youtube la o melodie sau ceva merge 5s-1min si se blocheaza videoclipu. Am incercat sa schimb browserul si tot la fel face, am schimbat si driverul de la placa video( acum am 13.1). Ce dracu are ca m-a innebunit. straight face
Funda!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Da-i un refresh paginii.
Nici mie nu mi se incarca uneori se blocheaza pe la inceput sau pe la mijloc si de obicei ii dau un refresh si isi revine.

| IAmAnonim explică (pentru M25M):

Era de la windows... dar in fine, am rezolvat-o