| Numaieu777 a întrebat:

Am creat un blog de vreo 7 zile si as vrea sa va intreb cum vi se pare, ce ar mai trebui si ce nu http://burtabeniblognou.blogspot.ro
Scuzati categoria, nu stiam unde sa o pun :D.

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Hei. Sper sa nu te superi pentru ceea ce iti voi spune dar eu sunt foarte sincera:

1. Ai un blog cu articole interesante.Le-am citit si cel mai mult imi place cel cu stresul. Daca le-ai scris tu, si sunt sigura, poti sa stii ca ai un talent in domeniul asta.

2.Schimba tema cu stelutele alea. Dupa parerea mea, ma duce cu gandul la iarna si totusi abia a venit vara. Pune ceva neutru si frumos.

3. Pune multe articole interesante - Despre problemele adolescentilor, de ce uitam cel mai mult in viata, cat de mult conteaza timpul, ce poti face cu banii pe care ii dai pe tigari, viata de la inceput pana la sfarsit si inselaciunile acesteia - si alege un titlu care sa capteze atentia.

Sper ca nu te-am suparat cu ceva dar chiar vreau sa ajut chiar daca am fost putin dura.

Bafta in continuare!

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Imi place foarte mult blogul si nu sunt multe care-mi plac.Continua tot asa! Cred ca ar trebui sa faci un articol despre ce inseamna familie si prietenie adevarata atat cu exemple din viata ta cat si fara.Pa,pa.

| anamimanonim a răspuns:

E interesant... Chiar nu stiam unele lucruri pe care le-ai postat acolo... Bravo tie! happy

| Numaieu777 explică:

Multumesc pentru raspunsuri si pentru sugestii, din pacate pot sa dau doar o funda, daca s-ar putea sa dau mai multe v-asi da la toti.
Multumesc! happy

| Darkela a răspuns (pentru Numaieu777):

Hihi, ce draguţ. Ai făcut articolul cu ţigăriile. Super!