| rumi36 a întrebat:

Salut TPU
Am depus cereri de transfer la diferite licee dar nu am fost acceptata de niciunul din cauza locurilor...acum vreau sa mai incerc sa depun o cerere, credeti ca e posibil acest lucru cu o saptamana inainte de a incepe scoala?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca te va accepta cineva, fiindca ori nu ai media mai mare ca a ultimului intrata, ori sunt toate locurile ocupate.

| sierra1 a răspuns:

Acum nu prea ai șanse (mai ales că - se pare - că nu ai nici pe cineva să te sprijine). Las-o pentru la anul

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc sa incerci.Nu ai nimic de pierdut daca mai depui si acum cerere.

Succes.