| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut la școală un fel de joc și trebuie sa facem cadouri la persoane.
Ce cadou as putea sa ii fac unei fete?

4 răspunsuri:
| Andra9pk a răspuns:

Eu i-am facut colegei mele un cadou personalizat.
Cutie de cadou in care am pus : dulciuri(ii plac la nebunie), un set de pensule de machiaj, si niste chestii cosmetice(masti pentru fata/creme)
Pui acolo in lucruri care le plac fetelor.laughing nu dai gres cu asta +ca se vede ca depui putin efort. ( lucrurile nu trebuie sa fie scumpe, se gasesc multe chestii misto la preturi accesibile)

| Remember_1479 a răspuns:

O cutie de tabla in forma de Mos in care pui multe bomboane gen Rafaelo, Ferrero etc. + Un mic accesoriu destul de ieftin gen un pandantiv cu nota muzica daca ii place muzica sau o pisica daca ii plac pisicile etc.

| Autumnsparkle a răspuns:

Bomboane, ciocolată, cărți, căni, cu ocazia sărbătorilor ii poți lua și decorațiuni, fii original, gândește-te la ce crezi ca i-ar plăcea, sau uită-te prin magazine ca să îți găsești inspirația, succes

| xeum a răspuns (pentru Autumnsparkle):

Hai ca esti smart, ii zici de originalitate si ii recomanzi cele mai comune lucruri