| MorenytaShuttUp a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat acum 5-6 luni, atunci ne-am despartit din motive prostesti (m-am suparat eu pe el ca nu prea imi raspundea, si era rece fata de mine). Atunci n-am vorbit o perioada, dar dupa am inceput usor usor sa vorbim din nou, la un moment dat el mi-a zis ca ma iubeste, si ca m-a iubit dar nu vroia sa-si arate sentimentele ca sa nu mi-o iau in cap, cand am auzit i-am zis ca si eu il iubesc si ca mi-e dor de el dar a zis ca e vrajeala, ca eu asa il mint mereu. Intre timp mi-a cerut sa stau cu el iar, iar eu din orgoliu nu am acceptat, cu toate ca as mai fi vrut si inca mai vreau. Si tot asa vorbim mai mereu ca si cum am fi impreuna, el acum nu-mi mai cere sa stau cu el si eu nu stiu cum sa-i zic ca as mai vrea sa fiu cu el, si sa nu mai fie asa rece fata de mine. Stiu sigur ca ma iubeste dar nu arata asta, si asta ma deranjeaza foarte tare, mereu ne-am certat pe tema asta. Acum nu stiu ce sa fac. Da-ti-mi un sfat va rog frumos. sad

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Deci o intrebare:voi doi va iubiti! De ce lasati orgoliul sa stea intre voi doi?
Nu e bine..trebuia sa accepti atunci cand ti-a zis din nou sa fiti impreuna!
Acum cel mai bine va intalniti undeva doar voi doi si-i explici situatia asa cum ai explicat si aici. Roaga-l si convinge-l cum poti tu mai binewinking.
Sa stii ca nu ai ce face, decat sa vorbesti cu el si sa-i spui tot ce ai simtit si ce simti happy
Baftaa! funda?

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Raspunde la dragoste cu dragoste