| EuShiAtat69 a întrebat:

Am găsit pe net niste exerciții fizice pentru mărirea sânilor. Aveți vreo idee daca chiar iti măresc sânii?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să-i "măreşti", NU mai credeţi toate PROSTIILE citite pe net!

Singura soluţie este implantul cu silicon şi NU se face decât după 18 anişori!

NU ai ce să faci, trebuie să ai RĂBDARE că vor mai creşte!
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune!