| Diamond5 a întrebat:

Am impresia ca sunt urat.Cum sa imi dau seama daca sunt frumos sau urat?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Esti urat pe interior? Asta ar trebui sa stii tu mai bine. In legatura cu exteriorul, asta nu conteaza la fel de mult, ala e ambalajul.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Frumusetea este relativa asa ca lasa prostiile astea de o parte din capul tau si invata sa te apreciezi.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu contează daca ești urat, ai încredere in tine, contează cum ești in interior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare om are ceva frumos. Nimeni nu e urat. Sunt convins ca si tu ai multe lucruri bune, ca orice alt om.

| IoanaLidia a răspuns:

Intreaba si tu pe cineva care nu te cunoaste, de obicei persoanele care nu iti sunt apropiate iti pot ranii sentimentele mai usor, fiindca lor nu le pasa.

| situation97 a răspuns:

Te uiti in oglinda si daca semeni cu un patron de la pompe funebre esti urat