| AnonimSecret01i83740 a întrebat:

Salut TPU. Am inceput sa vorbesc cu o fata de o saptamana si o cam plac. Despre ce ar trebui sa discut cu ea? Ceva sfaturi cum sa vorbesc cu ea? Sau sfaturi despre ce ar trebui sa fac.

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Rămâi cine ești tu cu adevărat.bro nu face nimic sa impresionezi sau sate dai mare sau sa fi amuzant sau orice altceva fi doar cine ești cu adevărat așa cum ești tu cu adevărat cu bune și rele nimeni nu-i perfect.

| adisise a răspuns:

Fara gluma, vb despre tine despre ceea ce ti place si nu fi fals, restul vine de la sine