| iulia01 a întrebat:

Buuuna:*.merg intr.o tabara de o saptamana si toti ceilalti sunt mai mari decat mine.cum ar trebui sa vorbesc ...va rooog ceva sfaturi daca ati mai fost si voi:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mamasiita a răspuns:

Depinde cati ani ai

| iulia01 explică (pentru mamasiita):

15 laughing).

| mamasiita a răspuns (pentru iulia01):

Te intreban pentru ca eu la 7 ani am mers intr-o tabara cu matusa mea(profesoara), verisoara mea de 8 ani si cu clasa a 8-a.toti vroiau sa se joace cu noi si sa ne bage in seama, dar daca ai 15 ani nu prea stiu ce sa iti spun

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...fii tu insutihappy sau prima data vezi cam modul in care discuta si se distreaza ceilalti si incearca si tu sa te integrezi. inca ceva nu te baga in discutii(domenii) in care nu te pricepi si practic nu ai ce spune. succes si distractie placutabig grin

| mudokinss a răspuns:

Fi naturala si toti o sa te aprecieze pentru cine esti. Nimanui nu-i place falsitatea-funda?