| JonD a întrebat:

Am mai pus eu niste intrebari in care ziceam ca-mi place de o fata etc.Eh am nevoie de ajutor,m-am hotarat sa fac ceva si sa nu mai stau sa astept sa pice din cer.Vreau sa ma imprietenesc cu ea,cum as putea? Nu cunosc pe nimeni din persoanele care o cunosc pe ea, nu am nici o idee. Ajutati-ma cu un sfat va rog mult! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Din punctul meu de vedere ai putea sa te duci la ea si sa-i spui sau sa te interesezi la prietenii tai daca o cunosc pe ea si sa-ti dea niste sfaturi ceva cei place sau daca are prieten... Esti baiat si fetele asteapta sa le abordezi u nu ele happy

| yumary a răspuns:

Buna!
Incearca sa vorbesti cu ea fa-o sa rada.happy
Afla ce are in comun cu tine si discutati diferite lucruri nu o sa fie asa de greu.
Daca totul merge bine invit-o la un suc sau la o inghetata:d si sa nu uiti de floare.
Bafta!

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Inprienestete mai intai cu un prieten de al ei, apropiativa si dupa cerei o parere despre ea sidespre ce ii place dupa ii oferi ce ii place fetei