| JonD a întrebat:

Am mai pus eu niste intrebari in care ziceam ca-mi place de o fata etc.Eh am nevoie de ajutor,m-am hotarat sa fac ceva si sa nu mai stau sa astept sa pice din cer. Vreau sa ma imprietenesc cu ea, cum as putea? Nu cunosc pe nimeni din persoanele care o cunosc pe ea, nu am nici o idee.Metionez ca nu am tupeu sa ma duc la ea.O solutie sa intru in gasca ei. Ajutati-ma cu un sfat va rog mult!

1 răspuns:
| funky7up a răspuns:

Primul pas ar fi sa te imprietenesti cu ea, iar apoi important ar fi sa afli daca are prieten, daca nu are poti avea o relatie cu ea.
Si ar mai fi ceva important sa afli daca ii place de tine. Daca afli ca nu ( sa nu renunti ) daca afli ca da ( Bafta in continuare ).
Deci sa nu-ti fie rusine daca ai incredere in tine si totul va veni de la sine.