| 01Snake a întrebat:

Am nevoi de niste jocuri care sa aiba grafica buna si sa fie din secolul acesta! Mentione ca am jucat: Crysis2, Prototype2, Need for Speed the Run, Need for Speed Shift 2, Grand the Auto 3

3 răspunsuri:
| SOLDADO a răspuns:

Au o grafica superba:

GOTHIC 4
THE WITCHER 1, 2

Amandoua sunt RPG

| 01Snake explică (pentru SOLDADO):

Frumoase jocuri, adevarat au grafica superba, dar as vrea FPS

| tigru32 a răspuns:

World of Tanks, Leagu of Legends, CS source sau global ofensive, far cry 3 si 4, grand the auto 4, san andreas si sa incerci si varianta multyplayer, seria Asasinn's Cread si cam atat, left 4 dead 1 si 2, si chiar roblox