| RaduLeo a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Am o pagina pe facebook si am nevoie de cativa sustinatori. Pagina este dedicata filmelor de calitate si vreau sa ii fac pe oameni sa priveasca filme tari. Am vazut peste 200 de filme in ultimii ani si am o multime de idei, asa ca va rog, dati like/share si ajutati-ne sa ne promovam.

Pagina este: http://www.facebook.com/PentruDependentiiDeFilmeBune

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Interesanta pagina. Ar fi si mai bine sa le sortezi pe categorii.
Succes!

| Klaudya27 a răspuns:

Imi place pagina, este foarte interesanta!

| RaduLeo explică:

Multumim foarte mult pentru aprecieri, incercam sa fim cei mai buni!

| Aplix a răspuns:

Destul de interesanta!