| NoBigName a întrebat:

Heyy TPU, as cam avea nevoie de ajutorul vostru! Daca aveti facebook sa dati un like la https://www.facebook.com/playinwithwords si nu ar strica cate o parere despre ea.

+ daca sunteti mai experimentati, sa imi dati niste sfaturi la ce as mai putea posta. Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Pagina de 2 bani, la fel cu alte 9846794 asemeni ei.
Nu dau like la jeguri de genul.

| NoBigName explică (pentru Woodenpints91):

Nu cred ca te asteptai la ceva perfect si neobisnuit sau chestii de genul asta? Sunt la inceput, poate intre timp o sa fac pagina mai buna...anyways, e o parere si o iau in considerare.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru NoBigName):

N-ai ce să faci mai bun. Este o pagină extrem de jalnică, la fel ca multe altele asemenei ei. Şi toate încearcă să fie mai bune. Şi toate sfârşesc în penibil.

| NoBigName explică (pentru Woodenpints91):

Nu cred ca toate paginile pe care le-ai vazut sunt jalnice, nu?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru NoBigName):

Toate care-s de genul ăsta ta.

| LolaLollita a răspuns:

E draguta, insa nu are nimic special fata de toate restul, nu crezi?

| NoBigName explică (pentru LolaLollita):

Probabil, cateva sfaturi sau ce ti-ar placea sa vezi ar fi de folos.

| LolaLollita a răspuns (pentru NoBigName):

Idei acum nu am, insa daca vrei sa te diferentiezi de restul, ai nevoie de ceva original.