| DennK a întrebat:

Am nevoie de consiliere intr-o relatie, ma ajuta cineva? Lasati comm sau dati-mi mesaj cu id de mess.
Multumesc. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Da-mi un mesaj cu id-ul, vreau să te ajut, oricât de mare mică e problema ta, ador să fac asta și cred că îmi și iese. puppy dog eyes Pup! :*

5 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Cu relatiile nu prea le am da ma pricep sa dau sfaturi da-mi un mesaj privat si te ajut

| Latinmoon a răspuns:

Poi scrie problema ta aici pentru a te putea ajuta sau da-mi un mesaj! puppy dog eyes

| antoantonia a răspuns:

Realauranpopescu96

| kindofart a răspuns:

Te ajut eu daca vrei. Dar deocamdata n-am acces la mess - poti sa-mi scrii pe adolescenticool@gmail.com si am sa-ti raspund.

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Te pot ajuta eu, daca nu ai gasit cumva pe cineva:* iti las id'ul aici pentru ca nu pot trimite mesaj sad [alynutza_littleangel]