| AndreeaWinchester a întrebat:

Am nevoie de niste idei. Nu peste mult timp, va fi ziua mea si m-am saturat sa tot fac o petrecere mare, costisitoare, la care sa zica ca vin 37 de copii si sa vina 12 (ca anul trecut). Ma gandeam sa fac o petrecere mica, cu cele mai bune prietene ale mele, acasa, un fel de petrecere in pijama, dar nu in pijama. big grin Aveti idei de decoratiuni, organizare, subiecte de vorba, jocuri, activitati, poate chiar mini deserturi speciale, etc? Cele mai multe idei primesc o fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da o petrece mai mica e o idee mai buna si mai usor de controlat un chef dezlantuit se ia cu tot felul de scandaluri asa ca mi se pare o idee mai buna una mai micahappy. jocuri pueti juca adevar sau provocare, fete filme sau baieti si mai le intrebi si pe ele ce vor sa joace. subiecte de vorba na. nu poti sa stabilesti dinainte ele se stabilesc pe moment. iar deserturile ce aniversare ar fi aia fara tort?laughing un tort bun de la cofetarie sau facut de mama ta daca se pricepe este cel mai bun deserthappy. muzica bagi ceva pe care sa se poata dansa de exemplu muzica care se baga in cluburi adica cum ar fi: deepcentral-muzic makes me free etc. distractie placuta si la multi anihappy

1 răspuns:
| Angelworld a răspuns:

Este o idee buna (ca doar este criza)ideii:
Sa ascultati muzica...
Sa o pui pe mama ta sa iti ia niste fursecuri de la magazin, alune, suc, o sampanie (depinde de varsta copiilor sub 15 ani dinaia de copii)
Distrativa si LA MULTI ANI