| Dariussasu24 a întrebat:

am nevoie de o idee de tatuaj in legatura cu tatal meu.De preferat ceva text sau ceva scris mic dar accept si alte variante. Locul este pe antebrat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru tatal tau sau pentru tine? Crezi ca ar agreea asta?

| Dariussasu24 explică (pentru darrio2007):

Tatuajul o sa fie scris pe mine cu text pentru tatal meu.

| SkyPilot a răspuns:

Dad is my angel
Grateful for all that you did for me!
Thank you for the special times, dad!
Siluetele voastre tinandu-va de mana, sau tu privind in sus catre el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce-ai vrea ideea altuia, pe antebrat, despre tatal tau? Este tatal tau, tu trebuie sa simti ce vrei sa scrii, nu un strain. happy

| devilshelp a răspuns:

Data lui de nastere
Ii inregistrezi vocea cu aplicatia reportofon de pe iPhone cand zice spre exemplu "Te iubesc" si iti tatuezi liniile alea
Dad
Amprenta lui
Initiala numelui sau numele intreg