| monster62 a întrebat:

Salut TPU, am nevoie de o parere, un sfat, daca se poate. Sunt la arte pe a x-a am o colega la orele de cor la care chiar tin si tine si ea la mine, ca a spus-o. Uite aici vine intrebarea: mi-a zis ieri seara sa nu-i mai scriu in dimineata asta, ca nu va raspunde... i-am dat un vocal de dimineata cu "hei, neata, ce faci, stiu ca ai zis sa nu-ti scriu asa ca ti-am dat vocal sa nu scriu" sa nu zica ca i-am scris si a raspuns "pai nu trebuia sa scrii nimic" desi spusese ca nu va raspunde. Si in seara asta mi-a zis sa nu-i mai scriu in seara asta si maine. Oare ma testeaza sa vada cum reactionez? Sau chiar nu vrea sa ii scriu? Cei ce au mai trecut prin asta, as aprecia orice punct de vedere. Mersi ca ati avut rabdarea sa citiți pana aici.

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Poate fata are treabă, eu zic s-o lași în pace. Îmi imaginez că atunci când a văzut că are un mesaj de la tine s-a speriat, fiindcă ți-a zis să nu o suni și a crezut că e ceva urgent (mai ales că i-ai trimis o înregistrare, ceea ce-ar putea indica că nu ai timp să scrii, că e o urgență, o primejdie). Bine, asta deduc eu, cu mintea mea de băiat. Femeile sunt foarte greu de înțeles; decât să încerci să deslușești ce vrea o fată să-ți transmită, mai bine înveți trigonometrie spațială. laughing Așa că îți dau un sfat prietenesc: întreab-o de ce nu vrea să fie contactată. Și să-mi zici și mie, că-s tare curios!

| monster62 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Nu cred ca o s-o intreb, ca nu vreau sa ma bag in treburile eilaughing dar da, mai bine invat beatboxing decat sa fac eforturi uriase sa inteleg fetelelaughing))

| monster62 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Oricum, mersi de sfat, n-o sa-i mai dau nimic cred, macar pana maine mai pe dupa amiaza sau cam asa, sa nu fiu insistent

3 răspunsuri:
| monster62 explică:

Nu pricep de ce apar semnele de intrebare. pusesem niste emoticoane, nu le-au luat in calcul. ignorati-le.