| koopman a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. Ieri la scoala am avut materiile:Romana, mate, sport, franceza, religie Am luat la testul de romana:6 Dar la franceza am luat:10 Si la matematica(ieri am avut geometrie) am raspuns mult si la fel si la religie. Iar mama s-a suparat pe mine ca am luat 6 la romana, cu toate ca am raspuns si am luat 10 la franceza. Voi credeti ca ar trebui sa se supere pe mine?

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Da pentru ca vrea mult mai mult de la tine si iti vrea un viitor mai bun si sa ajungi cineva in viata. si de aceea ea te cearta iti vrea binele. te pup

| YourBestFriend a răspuns:

Romana e o materie foarte importanta la care iti trebuie note mari, eu cred ca trebuie sa ai minim 7-8 la romana si de aceea cred ca te-a certat.