| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de parerea voastra. Sunt deja cu prietenul meu de 2 luni jumatate si in fiecare week-end deja de 1 luna ma duc la el, el prepara ceva de gatit si undeva pina la orele 21 stau cu el in camera este si mama, sora si bunica lui in casa. Parintii mei spun ca prea des si nu e normal asa ceva si sa nu ma mai duc pentru ca mama ei intr-un fel va intelege gresit ce parere voi aveti?

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, nu cred ca e o problema, tinand cont ca nu sunteti singuri in casa nu are ce sa se intample rau. :-)

| n1445 a răspuns:

Este ceva normal sa iti petreci putin timp cu iubitul singuri. Toti avem nevoie de intimitate, iar parerea ei nu conteaza in cazul in care nu este o mama care sa-si tina baiatul in puf, care sa nu-l lase sa iasa ca sa nu se zgaraie... Ar trebui sa va inteleaga deoarece si ea a fost de varsta voastra si stie cum sta treaba