| LifeSucks69 a întrebat:

sad

Am nevoie de raspunsuri cat mai rapide si cat mai sincere dar nu rautacioase.
Deci….la scoala este un baiat care ma place dar eu nu simt la fel pentru el si se poate ca pana acum sa il fi jignit un pic dar fara sa imi dau seama.Dar nu stiu ce sa fac, s-a cam suparat pe mine si chestii e cam mult de povestit asa ca spuneti-mi ce sa fac sa nu mai fie suparat pe mine.Mi-am cerut deja scuze dar ar trebuie sa vorbesc cu el face to face iar pana maine am nevoie de ajutorul vostru. FUNDITA celui mai sincer si mai dragut mesaj :*

1 răspuns:
| Gabi1335 a răspuns:

A fost de ajuns sa il jignesti o data stii cum se spune a iertat, dar nu a uitat.Incearca sa vorbeste cu el ii va trece.