| guner2001 a întrebat:

Am nevoie de un sistem de boxe pentru PC,cu un subwoofer bun, adica undeva intre 20-45 W, pana in 600-700 de ron! Daca stiti niste boxe bune sau daca detineti un sistem de boxe care se incadreaza in descrierea de mai sus va rog dati-mi si mie un link!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai optim ar fi un Genius la 650
http://bit.ly/1BQLzUu
Il are un coleg, si se aude foarte bine si tare, un bass bun. La bugetul asta, nu prea ai nevoie de alt sistem.

| guner2001 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc! Sistemul arata bine iar subwoofer-ul este destul de puternic! Mai astept alte comentarii, dar boxele astea par bunewinking

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Il folosesti la muzica sau filme? In cazul in care il vrei pentru muzica, esti atat de bass-head incat ai nevoie de sw? Sistemele multimedia, in mare parte sunt niste porcarii, mai ales cele multicanal (un exemplu bun e acel Genius). Sunt cateva sisteme multimedia 2.0 si foarte rar 2.1 care suna decent pentru pretul lor. Raspunde-mi la intrebare daca vrei alte recomandari si daca nu vrei sa te alegi cu niste tentative de cutiute cu zgomot care stiu doar sa bubuie.