| Classy a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor... Aparatul meu, cand fotografiez si incerc sa vizualizez fotografiile, imi apare "Read Error" [eroare de citire] si nu stiu ce sa ii fac...Ati intampinat si voi astfel de probleme? Cum ati procedat? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| bamse23 a răspuns:

Probabil e o problema cu cardul de memorie. Daca l-ai formatat pe calculator poate fi o problema. Incearca sa-l formatezi din meniul aparatului foto. Daca nu merge nici asa incearca cu alt card de memorie.

| Classy explică (pentru bamse23):

Deci problema este de la cardul de memorie?happy

| bamse23 a răspuns:

Am spus ca probabil el e de vina. Ai incercat ceea ce am spus eu in primul raspuns?