| mihai1999_5523 a întrebat:

Salut tpu.Am nevoie urgenta de raspusurile voastre!
In curnad fac 3 luni cu iubita mea, si vreau sa ii fac un cadou dar nu stiu ce cadou sa ii fac, dati-mi o idee cv va rog!

Răspuns Câştigător
| AllePunct a răspuns:

Heeii.
Ce draguuuut.Sa va tina in continuarelove struck
Pai ameu cateva idei:d
1. Sa o inviti undeva la cinasi sa i iaduci un trandafir, o cina romantica, ok?:X
2.Un parfum, ai grija ce parfum, uite-te prin parfumurile ei sa vezi ce ii place.
3. Un ursulett de plus mare mare mare si un trandafir (combinatia perfecta)
4. Ciocolata si ursuletpuppy dog eyes (euam o problema, imi plac ursuletii laughing)
5. Lenjerie intima sexyyy.Mrr laughing
Chiar nu mai am idei laughing
Sper ca te-am ajutat, sa va iubiti mult:*

3 răspunsuri:
| SecretLady91523 a răspuns:

Ideei:
1.Un album cu poze cu voi(gasesti in magazin niste albume speciale in care poti sa si scrii cate ceva)
2.Un ursulet imens de plus.

| SecretLady91523 a răspuns:

Si nu uita florile(neaparat!) Take care:*

| pisicutzzza a răspuns:

Off...ce dragut sper sa va tina in continuare..sincer,o fata e surprinsa si de cel mai mic gest de la prietenul sau in plus hello! o sa fie happy deoarece tii socoteala de cand sunteti impreuna. uite cateva idei:

-ii poti cumpara ceva dulce
-un parfum
- un ursulet mareeeeee de tot (mi.as dori si eu de la iubitul meu) ne uimeste mereu
NU STIU CAT DE MARE ESTI DAR DACA AI DUPA 22... ofera.i un inel.'logoditi.va'
- cumpara o geanta
- invit.o la cina si..cumparai niste trandafiri, sau doar unul si il pui pe pat :O
-mm.off.un catelus ar fi suuper(daca ii plac cateii) dar sa fie puiut (ce dulce) sau daca nu o pisica.
-du.o la spa
-sarut.o dulce spune-i : "Te iubesc" si scoate de la spate doua bilete pentru voi doi in
nu mai am idei. oricum am citit pe net : CEL MAI FRUMOS CADOU AR FII: UN PLUS; FLORI; LENJERIE INTIMA; BIJUTERII(CEVA CU INIMI);
P.s. : mi imi ajunge la multi ani, te iubesc si un pupic....succes!