| Stefania28 a întrebat:

Buna tpu.Am nevoie urgenta de o idee referitoare la 5 printese pentru ca vreau sa fac o poveste.va rog mult ceea mai buna idee va primi funda si vot.va pup

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înţeleg că vrei sa compui o poveste, dar ideea sa nu fie a ta; să iţi dăm noi una, nu? laughing

Nu; poveştile nu se compun aşa.

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Erau 5 surori printese...bla bla bla.Cea mai mica era credincioasa si prietenii celor mari se indragosteau de cea mica.Ele deveneau geloase si au decis sa o otraveasca.Dar aceasta, fiind credincioasa a fost ajutata de D-zeu si Acesta i s-a aratat in vis si i-a spus ce vroiau sa faca...A doua zi, cand s-au dus sa ia otrava, o cladire foarte veche s-a daramat peste ele.Din fericire ele nu a murit, ci doar au ajuns cu rani usoare la spital si cu cateva oase rupte.S-au invatat minte si nu mai vor sa faca rau vreodata si au decis sa gaseasca fiecare un baiat care o place asa cum e.
Sper ca te-am ajutat! Eu ti-am dat doar o idee.Succes!

| Stefania28 explică:

Scz vad ca nu ma-ti inteles...Am nevoie de o idee de poveste cu 5 printese pentru o piesa de teatru.

| Stefania28 explică:

Am zis ca am nevoie de o poveste pentru o piesa de teatru HighwayToHelll daca nu ai observat!