| Feri a întrebat:

Salut, am 17 ani sunt din bucuresti si scoala nu prea imi place! am terminat 10 clase si as vrea sa stiu si eu unde m-as putea angaja ca baiat! astept raspunsuri sau chiar si oferte happy! Scz de categorie.

5 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Mai nou daca vrei un serviciu bun trebuie sa ai experienta, dar inainte de toate ai nevoie de studii pentru a participa la interviu. Roagate de vreo ruda din afara sa iti gaseasca ceva de lucru, apoi vii in Romania si deschizi un magazin ceva...

| nosferatu15 a răspuns:

Santier, constructii, in agricultura (sapa etc.). De, cine n-are carte n-are parte...

| B0GDI a răspuns:

In Italia pe santier...

| Feri explică:

Da stiti k bubuiti de "destepti"... exista si spalatorii auto si pizzerii. daca vreti sa va dati mari invatati mai bine nu mai raspundeti big grin

| nosferatu15 a răspuns (pentru Feri):

Cand m-am dat eu mare? Eu doar ti-am spus optiunile pe care le aitongue... Daca gasesti tu altele, cu atat mai bine, mai desteptuletongue