| Lrs2015 a întrebat:

Va asezati pe toaletele publice? Dar daca mergeti in vizita la cineva?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu și iar nu. Fac din picioare.

| StoicAnalysis a răspuns:

In toaletele publice daca e o urgenta mare, ma pun cu picioarele pe capac laughing si imi fac treaba turceste. Cat despre cea din vizita la cineva, pun hartie igienica peste capac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer să mă *** pe mine decât să intru în una din aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toaletele publice, nu, dar când merg in vizită la vreo cunoștință, da.

| Jessica1235 a răspuns:

Ori stau în picioare ori pun hârtie și după mă așez. Nu e recomandat să te așezi, mai ales in locuri publice

| Elenaaa1111111128383848383838383838 a răspuns:

Nu ma asez nici unde. nu stii ce are fiecare sau poate nici el nu stie, stau peste vas sau il tapetez cu hartie