| IDoNotKnow a întrebat:

Am o întrebare ciudată şi stupidă dar vă implor să mă luaţi în serios! Nu ştiu când îmi place sau displace ceva..Adică de exemplu dacă ascult o melodie îmi dau seama.Dar dacă mă pui să îţi zic cum mi se pare culoarea aia sau dacă îmi place o bluză nu ştiu cum să răspund....Adică răspund,,Da,îmi place" sau,,Nu, nu îmi place." dar chiar dacă zic pur şi simplu nu simt! Vreau să fac ceva..Cum îmi dau seama? Vă rog luaţi-mă în serios, vorbesc foarte serios.Simt că nu sunt eu.Ce se întâmplă cu mine? Este din cauza pubertăţii sau ce?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Heeei.Si eu am trecut prin asta, e un lucru normal, dupa ceva timp o sa iti dai seama de chestiile astea, si o sa le indrepti.Nici o grabahappy

2 răspunsuri:
| andr33utza12 a răspuns:

Asa sunt si eu in unele momente NESIGURA NEHOTARTA insa mi se intampla si uneori sa imi placa ceva cu adevarat. pai ce sa faci asta e firea ta si mie nu mi se pare un asa mare defect. happy

| FataCuFitze a răspuns:

Nu neaparat din cauza pubertatii...nu are nicio treaba! trebuie doar sa fii atent/a si sa te gandesti bine inainte de a raspunde. eu mai am unele momente in care raspund la astfel de intrebari fara sa ascult intrebarea, pur si simplu vreau sa scap de persoana respectiva!winkingwinking